Tweet |
|
Uzziniet, kādas ierīces ir pieejams, kas palīdz kontrolēt svaru un uzturēt uzlabot pašsajūtu.
Mūsdienās tehnoloģiskā attīstība piedāvā iespēju izklaidēties tiešsaistē no sava mobilā tālruņa, tiešsaistes spēļu automāti, filmas VR formātā un pat fiziskā stāvokļa uzlabošana mājas apstākļos. Tendences skaidri norāda, ka arvien vairāk cilvēku nākotnē virzīsies uz viedā mājokļa konceptu (prognozēts – vairāk nekā 480 miljoni viedo māju 2025. gadā). Un kas var būt veselībai noderīgāks, kā mājās sporta telpa, kas aizņem minimāli maz vietas?
Sporta zāle mājās
Starp inovatīvām mājas fitnesa idejām ir airēšana ar VR laivu, kanoe formas trenažieri, kas ir aprīkots ar digitālajām vadības iespējām.
“Tempo Studio” ir ierīce, kas apvieno 3D sensorus ar mākslīgo intelektu, lai izveidotu lietotājam vispiemērotākās fitnesa programmas. Tam ir arī liels displejs, un, izmantojot interneta savienojumu, tiek piedāvāta iespēja reālā laikā veikt vingrinājumus instruktora vadībā.
Šī pati sistēma ir pamats VR laivu fitnesa aprīkojumam, kam ir ekrāns, kurā tiek atskaņoti videoklipi, kas atjauno laivu brauciena gaitu pa ūdeni. Pēc pieprasījuma lietotājs saņem atbalstu no instruktora, kurš var uzlabot vingrinājumu ritmu un sniegs norādījumus, kā pareizi veikt kustības. Atšķirība starp šo aprīkojumu un “Blync VR” velosipēdu ir tāda, ka “Blync VR” gadījumā VR briļļu komplekts ļauj iegūt pieredzi, kas vizualizē apkārtni gan no lietotāja skatupunkta, gan no trešās personas.
Viedais statiskais velosipēds “Pelton Bike +” ir vēl viens trenažieris, kas ļauj uzturēt labu fizisko stāvokli mājas apstākļos. Tas dod iespēju savienot to ar citām viedierīcēm un nodrošina atbalstu pēc lietotāja pieprasījuma; instruktors reālā laikā analizēs lietotāja veiktās kustības, sniedzot viņam nepieciešamos padomus, lai iegūtu visefektīvākos rezultātus.
Rezultātu efektivitātes pārbaudi var veikt, izmantojot viedos svarus, kas papildus progresa uzraudzībai var arī jums izveidot īpašu fitnesa un uztura programmu, ja svars nav piemērots augumam un vecumam. “Wyze Scale” uzskaita un analizē 12 parametrus, ieskaitot ķermeņa olbaltumvielu līmeni un muskuļu masu, padarot to par noderīgu instrumentu tiem, kas vēlas uzlabot fizisko sagatavotību mājās.
Šīs tehnoloģijas palīdz uzlabot dzīves kvalitāti un dod lietotājiem iespēju ietaupīt laiku, naudu un resursus. Tā kā aprīkojuma lietotāju procentuālais daudzums pieaug, ir ļoti skaidrs, ka viedo ierīču un produktu tirgus nākotnē gūs labumu no pieaugošā pieprasījuma. Galu galā mūsdienu cilvēks meklē tos risinājumus, kas viņam palīdzēs maksimāli izmantot savu laiku un rezultātus, un ar tehnoloģijām aprīkotie trenažieri šajā ziņā ir visuzticamākā alternatīva.
Tweet |
|